O Świecach

Nie wystawiaj świec na pełne słońce, przechowuj je w temperaturze pokojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Nie narażaj ich na wysoką temperaturę lub na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Świeca pod wpływem temperatury może się zniekształcić. 

Każda nasza świeca jest wykonana ręcznie. Większość świec, które powstają w naszej pracowni zaczyna przygodę od wirtualnego modelu 3D. Bazując na wysokiej jakości wydruku 3D tworzymy model świecy, który służy nam do stworzenia formy. Następnie każdą świecę odlewamy ręcznie wkładając nasze całe doświadczenie, aby świeca była idealna. Jednak przy ręcznym procesie pojawiają się niedoskonałości, które czynią każdą świecę unikalną.

Stosuj się do piktogramów dostarczanych z naszymi świecami. Ze względu na wolnostojący charakter naszych świec zalecamy wykorzystywanie podstawek podczas palenia świec. Różne warunki otoczenia mogą powodować nierównomierne lub szybsze spalanie świecy, co może powodować wypływanie wosku poza ścianki świecy. 
Nidy nie zostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru !!!

Świece tworzymy własnoręcznie, jeżeli masz pomysł na kolor dla danego wzoru napisz do nas.

Możemy! Pamiętaj jednak, że nie na wszystkie wzory i kształty pozwoli nam wosk. Posiadamy własny park drukarek 3D i możemy przygotować dla Ciebie prototyp, formę i później świece. 

Tak. Poinformuj nas o tym w formularzu zamówienia lub bezpośrednio po złożeniu zamówienia.