Podziękowania dla Gości

Organizujesz wesele, komunię, chrzest, urodziny lub inną imprezę okolicznościową i szukasz prezentu dla swoich gości? Świeczki będą doskonałym wyborem! To praktyczny prezent, który doskonale uzupełni dekoracje na stole podczas uroczystości. Szeroka gama kolorów pozwoli na dopasowanie prezentów do kolorystyki dekoracji, a możliwość personalizacji naklejki sprawi, że będą oryginalną pamiątką. 

 

Każde zamówienie przygotowujemy specjalnie dla Ciebie, dlatego dajemy Ci dowolność w wyborze poszczególnych elementów:

- Kolor świeczki - najczęściej wybieranym i najbardziej polecanym przez nas jest naturalny kolor wosku, ale możemy przygotować świeczki w dowolnym pastelowym kolorze (różowym, beżowym, brzoskwiniowym, błękitnym, zielonym i innych).

 - Zapach świeczki - do wyboru mamy kilka zapachów z różnych kategorii, od delikatnych, słodkich, owocowych po cięższe nuty drzewne. Poniżej lista naszych propozycji, jeśli nie ma na niej Twojego ulubionego zapachu, daj znam znać!

 • delikatnie słodki i świeży – Velvet Teddy
 • cytusowo-roślinny – Citrus & Herbs 
 • delikatny ciepły i kwiatowy – Cashmere Meadow 
 • męski i drzewny – Palo Santo 
 • drzewny – Sandalwood & Vanilla

- Kolor wstążki - wszystkie kokardki przygotowujemy ręcznie ze wstążek rypsowych (prążkowanych). Kolor wstążki możemy dopasować do kolorystyki przyjęcia, daj nam znać jaki kolor Cię interesuje. Najczęściej wybierana jest wstążka w kolorze ecru, ale wykonywaliśmy już kokardki w kolorach: błękitnym, jasnoróżowym, brudnego różu, butelkowej zieleni, bordowym. 

- Naklejka - to Ty wybierasz jaki napis ma się znaleźć na pudełeczku, przygotowujemy dla Ciebie indywidualny projekt naklejki i wysyłamy do akceptacji. Litery możemy wydrukować w kolorze czarnym lub złocone. Taka personalizacja naklejki obowiązuje przy zamówieniu powyżej 50 sztuk, w przypadku mniejszych zamówień doliczamy koszt wydruku w wysokości 50 zł. Natomiast jeśli nie interesuje Cię personalizacja naklejek możemy zaproponować jeden z uniwersalnych napisów: “Dziękujemy za przybycie” lub “Dziękuję za przybycie” - oba dostępne w wersji z literami czarnymi i złoconymi. 

 


  Poszczególne elementy zestawów prezentowych pakujemy osobno i dokładnie zabezpieczamy. Wszystko po to, by zamówienie dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przed uroczystością pudełeczko należy złożyć, umieścić w nim świeczkę oraz nałożyć kokardkę. 

  Ceny zestawów różnią się w zależności od wielkości zamówienia:

  • do 100 szt. - 12 zł/szt
  • powyżej 100 szt - 10 zł/szt.

  Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz złożyć zamówienie zapraszamy do kontaktu mailowego  - kasia@sowhatcandles.pl :)

  Poniżej kilka zdjęć z naszych realizacji: